fbpx
Vyberte stránku

Spartan trifecta

Cíl: Příprava na 3 závody spartan race – Sprint, Super a Beast

Spartan race je nejznámější překážkový závod na světě.
V základní části má 3 obtížnosti závodů:

  • Spartan Sprint (5+ km běh a 20+ překážek)
  • Spartan Super (13+ km běh a 25+ překážek)
  • Spartan Beast (20+ km běh a 30+ překážek)

Dokončení všech 3 závodů během jednoho roku je nazýváno titulem „Spartan Trifecta finisher“.
Start projektu: v celém roce 2020

Každý ze členů projektu obdrží kompletní tréninkový plán zahrnující 6 tréninků týdně rozdělených rovnoměrně mezi běžeckou a silovou část přípravy. Tréninkový plán bude uzpůsoben výkonnosti klienta a vybavení fitness centra, které navštěvuje. Tréninkový plán je také možné sestavit pro klienty, kteří nenavštěvují fitness centum a cvičí pouze s vlastní vahou. K dobrému tréninku ručkování je ale nezbytné využívat např. venkovních workoutových hřišť.

Průběh tréninkového týdne bude průběžně konzultován s trenérem na vybraném komunikačním kanále (Whatsapp apod.).

Projekt je možné absolvovat 4 variantách: Online, Sprint, Super, Beast

Pro sportovce, kteří nemají zkušenosti se závody Spartan Race apod. doporučuji zvolit variantu přípravy s osobní účastí trenéra k nacvičení správné techniky překonávání překážek a zlepšení techniky běhu. Tyto dovednosti dokáží během závodu ušetřit mnoho sil a mohou být rozdílovým faktorem toho, jestli závod dokončíte s počtem burpees 0 nebo např. 180 – což může být rozhodující faktor dokončení závodu.

Každý tréninkový program obsahuje 6 tréninkových jednotek týdně upravených dle schopností, zkušeností a možností klienta.

Pro absolvování projektu máme mnoho času a s efektivním tréninkem je dosažení Trifecty těžký, ale reálný cíl. Vaše zdraví je pro mě vždy na prvním místě, a proto budou tréninky vždy koncipovány dle Vašeho aktuálního psychického i fyzického rozpoložení. Součástí tréninků budou také kompenzační prvky a cvičení na zachování správných funkcí celého pohybového aparátu.

Heslo Spartan Race zní – Pochopíš až v cíli

Dokončením Trifecty získáte něco, co dokáží pouze připravení a odhodlaní sportovci a na co můžete být právem pyšní! Na celé cestě k Vašemu cíli tu pro Vás budu k dispozici a budu Vám předávat veškeré mé zkušenosti a znalosti, aby pro Vás byl závod ne utrpením, ale sladkou odměnou za tvrdou práci v jeho přípravě.

Ceník projektu

Máte parťáka? Pojďte do toho ve dvou a ušetřete!
Projekt je také možné absolvovat ve skupině (týmu). Detaily po domluvě!

Máte k projektu další otázky?
Napište nám na e-mail info@befitacademy.cz nebo zavolejte na číslo +420 728 618 702.
Rádi řekneme více informací nebo poradíme.