fbpx
Vyberte stránku

Be fit academy

Be Fit Academy nabízí ucelený koncept produktů a služeb s cílem BÝT FIT.

Správné pohybové návyky dodáváme naším zákazníkům řadou různých forem. Někdy formou ryze zábavnou, jindy více formální.  Někdy jednorázově, jindy prostřednictvím dlouhodobé spolupráce. Někdy osobně, jindy on-line. Vždy vše připravujeme na míru, respektujeme  konkrétní potřeby vaší společnosti, vaší firemní kulturu a zvyklosti. K vaším potřebám přidáme naše znalosti a zkušenosti a spojíme v unikátní program, po kterém se rozhodně budete cítit fit.   

Prioritou naší filozofie je klást důraz na zdravotní aspekt pohybových a psychických aktivit. Některé pohyby, návyky, činnosti, způsoby chování či dokonce cvičení nemusí být tělu prospěšné. Z tohoto důvodu je naším posláním kompenzovat nezdravé pohyby a zároveň prospěšným cvičením a aktivitami docílit vyšší fyzické i psychické pohody našich klientů.

Výsledek je vždy znát v osobním i pracovním životě, včetně každé společnosti, kterou naši klienti tvoří.

Naše poslání

Zdravým pohybem k silnějšímu tělu i mysli. Lidskému tělu je pohyb přirozený a chybí mu. Pokud se tělo nehýbe, tak slábne. Jistě znáte pocit, kdy Vás po celém pracovním dni bolí bederní oblast nebo svalstvo podporující krční páteř. Každá bolest je reakce těla na nějakou akci, která bolesti předchází. Touto akcí může být dlouhé nebo špatné sezení na židli, nesprávné umístění monitoru, špatná výška stolu či židle. Stejně silným nepřítelem lidského těla je zatuhlost. Jako malé děti jsme všichni udělali perfektní dřep, dokázali si dát nohu za hlavu nebo jsme zvládli dlouhé minuty ležet na zádech s nohami ve vzduchu. Postupem času jsme tuto perfektní mobilitu a pružnost ztráceli špatnými pohybovými návyky a také trendy moderní doby. Naším posláním je navrátit Vašemu tělu tyto ztracené dovednosti.

Tým Be Fit Academy

Tým BFA je tvořen certifikovanými instruktory fitness, fyzioterapeuty, maséry a zároveň dlouholetými aktivními a úspěšnými sportovci, kteří se průběžně vzdělávají v oblasti tělovýchovy a sportu. Své zkušenosti a znalosti úspěšně praktikují ve vedení našich programů stejně tak, jako ve své vlastní sportovní přípravě.